چرا باید در آزمون آنلاین EPT شرکت کنم ؟

راهنمای آزمون آنلاین EPT

آزمون آنلاین EPT ، مجموعه‌ای بی نظیر است که قادر است معلومات و مهارت‌های زبان انگلیسی داوطلبین را برای شرکت در آزمون EPT را مورد سنجش قرار داده و با تاکید بر نقاط ضعف، راهکارهای افزایش نمره را به داوطلبین پیشنهاد دهد.

با استقبال شما داوطلبین گرامی این فرصت فراهم شد تا بتوانیم مجموعه‌ای را ویژه داوطلبین آزمون EPT طراحی کنیم که داوطلبین توانند در روزهای منتهی به آزمون، خود را محک زده و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند.

 

سوالات آزمون‌ آنلاین EPT چطور انتخاب و طرح می‌شوند؟

این آزمون با بهره گیری از آرشیو سوالات آزمون EPT (بیش از ۴۰۰۰ سوال) در سال‌های اخیر، توانسته مجموعه‌ سوالاتی طراحی کند تا داوطلبین بتوانند بطور ویژه خود را با سبک‌های متعدد سوالات آزمون EPT بسنجند. به نحوی که هر آزمون متناسب با مواد درسی مشخص شده، از این آرشیو سوالات، بصورت تصادفی سوالاتی را برای داوطلب آماده کرده و در زمان مشخص از داوطلب می‌پرسد. نکته قابل توجه این است که در آزمون‌های دوره‌های اخیر، شاهد این بوده‌ایم که در هر آزمون، سوالات تکراری از دوره‌های قبل مطرح شده بود و داوطلبینی که با سوالات دوره‌های قبل آشناییت داشته‌اند، توانسته اند نمرات قابل قبولی کسب کنند.

 

مهمترین ویژگی آزمون‌های آنلاین EPT مجموعه TheEnglishToday

مهمترین مشخصه آزمون‌های آنلاین مجموعه TheEnglishToday، مشخص کردن نقاط قوت و ضعف داوطلبین در مرحله پس از آزمون است. داوطلب پس از شرکت در هر آزمون، می‌تواند در ابتدا کارنامه خود را مشاهده کرده و میزان سوالات صحیح و غلط خود را ببیند.

مهمترین ویژگی این آزمون آنلاین EPT در این است که با مرور تک تک سوالات پاسخ داده شده، نه تنها از درست و یا غلط بودن پاسخ خود مطلع می‌شوید بلکه می‌تواند اطلاعات زیر را نیز بدست آورید:

  • این سوال در چه دوره‌ای مطرح شده است
  • ترجمه دقیق و روان این سوال و گزینه‌ها
  • پاسخ تشریحی صوتی استاد درباره این سوال (بررسی تمامی نکات گرامری سوال و انطباق با مباحث و سرفصل‌های دوره‌های آموزشی آزمون EPT، تاکید و یادآوری کلمات مهم و پرکاربرد هر سوال)

این امکانات سبب می‌شود داوطلب با دقت مضاعف مباحث را در ذهن خود تفکیک کرده و در روز‌های منتهی به آزمون، آمادگی خود را چندین برابر کند.

نکته مهم دیگر این است که سابقه آزمون هر فرد همیشه در پروفایل شخصی داوطلب قابل دسترسی بود و می‌تواند در زمان‌های مختلف نیز از آن استفاده کند.

در پایان لازم به ذکر است این مجموعه علیرغم تمام نقاط مثبت و منحصر به فرد، دارای نقایصی نیز می‌باشد که با همکاری و راهنمایی شما داوطلبین گرامی، در آینده بتوانیم مجموعه‌ای بی نقص را خدمت شما ارائه دهیم.

از داوطلبین تقاضا می‌شود در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل، موارد را با شماره 09905399389 (بخش فنی و پشتیبانی) در میان بگذارند.

دیدگاه‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *