راهنمای قدم به قدم ثبت نام رایگان در آزمون آنلاین + استفاده از این آزمون ها

در ابتدا که وارد سایت می شوید به آدرس : https://theenglishtoday.ir/exam می بایست در سایت ثبت نام نمایید. به همین علت ، در ابتدا بر روی ” ثبت نام ” از منوی بالای صفحه کلیک کنید.

 

 

سپس وارد صفحه ای مطابق شکل زیر می شوید که می بایست بر روی دکمه ی ” ثبت نام ” کلیک کنید .

 

 

حالا با تصویری مطابق زیر رو به رو می شوید که می بایست اطلاعاتتان را در آن وارد نمایید.

 

 

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای این صفحه ، تیک گزینه ی ” من با قوانین و مقررات سایت موافقم ” را می زنید و در آخر بر روی دکمه ی ” ثبت نام ” کلیک می کنید تا ثبت نام شما در سایت انجام شود.

 

 

حالا به صفحه ی اصلی سایت برمی گردیم ( https://theenglishtoday.ir/exam ) و سپس مطابق شکل پایین برای شرکت در آزمون های آنلاین EPT ، از منوی ” آزمون ها ” بر روی گزینه ی ” آزمون آنلاین EPT ” کلیک می کنیم .

 

 

بعد از کلیک بر روی ” آزمون آنلاین EPT ” وارد صفحه ی : ept-آزمون/https://theenglishtoday.ir/exam/tests/category  می شوید. در این صفحه می توانید که هر آزمونی را که دوست داشتید انتخاب نمایید و در آن شرکت کنید. در بالای صفحه ” آزمون آنلاین گرامر آزمون EPT (نسخه 1) ” و در انتهای صفحه ” آزمون آنلاین واژگان آزمون EPT (نسخه 1) ” به رایگان موجوداند که می توانید در آن ها به رایگان ثبت نام کنید و در ضمن مابقی آزمون ها را هم به قیمت 4 هزار تومان می توانید خریداری کنید.

مطابق شکل زیر بر روی گزینه ی ” شرکت در این آزمون ” برای ” آزمون آنلاین گرامر آزمون EPT (نسخه 1) ” کلیک می کنیم تا به رایگان در این آزمون شرکت نماییم.

 

 

سپس به انتهای صفحه ی باز شده (مثلا در این جا به انتهای صفحه : https://theenglishtoday.ir/exam/tests/ept-grammartest-1 ) می رویم و بر روی گزینه ی ” شروع آزمون ” کلیک می کنیم . مطابق شکل زیر :

 

 

 

حالا وارد صفحه ی آزمون می شوید و با صفحه ای مطابق شکل زیر رو به رو می شوید :

 

 

برای هر آزمون گرامر 30 تست انتخاب شده است که برای پاسخگویی به آن ها 30 دقیقه هم فرصت در نظر گرفته شده است . پس از جواب دادن به سوالات پیش از تمام شدن زمانتان می بایست مطابق شکل زیر بر روی دکمه ” ثبت نهایی ” کلیک کنید و سپس در پنجره ای که باز می شود ، بر روی ” بله ” کلیک نمایید.

 

 

پس از اتمام آزمون، وارد برگه ی پاسخ نامه ی آزمون می شوید که در آنجا می توانید درصدتان را در پاسخگویی به سوالات مشاهده کنید (از آنجایی که نمره منفی در آزمون EPT اعمال نمی شود، ما هم در این جا برای پاسخ های غلط شما نمره منفی در نظر نگرفته ایم) .

در این جا می توانید پاسخ های صحیح را به رنگ سبز و پاسخ های غلط را به رنگ قرمز برای هر سوال مشاهده کنید.

 

 

در ضمن برای همه سوالات پاسخ های تشریحی موجود است که می توانید آن ها را مطالعه کنید و برای پاسخ بعضی از سوالات، فایل های صوتی در نظر گرفته شده است که می توانید با کلیک بر روی فایل ها به پاسخ صوتی آن سوال گوش دهید. مطابق زیر بر روی دکمه ی ” ▶ ” کلیک کنید تا به آن فایل صوتی گوش دهید :

 

 

حالا می توانید تا در هر آزمون دیگری که خواستید ، دوباره شرکت نمایید. همچنین برای دسترسی به نتیجه ی آزمون هایی که قبلا شرکت کرده اید، مطابق زیر می بایست دوباره وارد صفحه ی اصلی سایت به نشانی : https://theenglishtoday.ir/exam شوید و از منوی بالای صفحه در بخش ” پروفایل ” بر روی گزینه ی ” سوابق آزمون ها ” کلیک کنید. مطابق زیر :

 

 

و با صفحه ای مطابق زیر رو به رو می شوید که برای مشاهده ی آزمون هایی که تا به حال در آن ها شرکت کرده اید، می بایست بر روی دکمه ” نمایش ” کلیک کنید. مطابق زیر :

 

 

همان طور که در شکل زیر هم مشاهده می کنید، لیست آزمون هایی که در آن ها شرکت کرده اید، در این صفحه به شما نمایش داده می شود. در صورتی که می خواهید نتیجه ی آزمون هایی (سوالات آزمون، پاسخ های درست و غلطی که داده اید، پاسخ تشریحی سوالات و …)که قبلا شرکت کرده اید را مشاهده کنید، بر روی دکمه ی ” نمایش ” از ستون پاسخ‌نامه مربوط به هر آزمون کلیک نمایید. مطابق زیر :

 

ید

در صورتی که در هرجای این مسیر به مشکلی برخوردید و یا سوالی در رابطه با آزمون های آنلاین داشتید، می توانید از طریق چت واتساپی که در گوشه ی سایت قرار داده شده است سوال خود را بپرسید و یا اینکه با شماره ی 09905399389 از طریق واتساپ، تلگرام و یا تلفنی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *