کلاس خصوصی EPT

استاد پورفخار مدرس کلاس های خصوصی EPT

🔰 سوابق تحصیلی 

کارشناسی مهندسی عمران (۱۳۹۰-۱۳۹۵)

کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران (۱۳۹۵-۱۳۹۸)

پذیرش مقطع دکترا در رشته مهندسی عمران گرایش محیط زیست از دانشگاه Delft هلند و University of Stuttgart آلمان (۲۰۱۹)

🔰 سوابق تدریس 

بیش از ۴ سال سابقه تدریس تخصصی آزمون EPT دانشگاه آزاد

تدریس بیش از ۵۰۰۰ ساعت نفر زبان انگلیسی به دانشجویان و داوطلبان آزمون‌های زبان دکترا (EPT, MSRT, MHLE)

مدرس برتر موسسه زبان های خارجی سروش دانش

🔰 روش تدریس 

بر اساس مدل ابداعی (REBT) Reverse-Engineering-Based Teaching Method

🔰 افتخارات

موسس و مدرس مجموعه (مقطع دکترا) TheEnglishToday

تالیف بیش از سه جلد کتب آموزشی آزمون های زبان دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه داوطلبان آزمون های دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

موسس و مدرس مجموعه (مقطع کارشناسی) TESTZABAN

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور سراسری

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور

موسس و مدرس مجموعه (مقطع کارشناسی ارشد) ZabanArshad

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور کارشناسی ارشد

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

موسس و مدرس مجموعه (مقطع دکترا) ZabanPHD

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور دکترا

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور دکترا

کلاس‌های خصوصی و گروهی آزمون EPT با استاد حسین پورفخار

همانطور که می‌دانید کسب موفقیت در مرحله کنکور دکترا، مصاحبه و همچنین آزمون‌های زبان در مقطع دکترا همچون EPT، همگی وابسته به مهارت داوطلب در زبان انگلیسی بوده و تسلط بر زبان انگلیسی، قبل از این مراحل می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری و برگ برنده در قبولی شما در این مقطع تحصیلی، محسوب شود.

آزمون EPT نسبت به سایر آزمون‌های زبان همچون (کنکور کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکترا) دارای تعداد سوال بیشتر و همچنین سطح بالاتری از سوالات است. از نظر تعداد سوالات، آزمون EPT چهار برابر بیشتر از کنکورهای ذکر شده (۱۰۰ سوال)، سوال به زبان انگلیسی داشته و از لحاظ کیفیت و سختی آزمون نیز، لازم است تسلط بالایی بر مباحث گرامر و همچنین دایره واژگان داشته باشیم.

یادگیری زبان انگلیسی در چنین سطحی در موسسات ترمیک، در این سطح، معمولا بین ۲ الی ۳ سال زمان نیاز دارد که البته سبب فراگیری و تقویت زبان عمومی شده ولی بطور مشخص، نیاز داوطلبین را در کسب نمره قبولی در آزمون EPT و یا سایر آزمون‌های تستی، برآورده نخواهد کرد. همچنین در مورد کتب واژگان مطرح و معروف همچون کتاب ۵۰۴ و یا ۱۱۰۰ واژه نیز این نکته نیز وجود دارد، چرا که این کتاب‌ها، کتب عمومی هستند و متناسب و مناسب آزمون EPT طراحی و تدوین نشده‌اند. روش‌های متداولی که داوطلبین آزمون EPT به منظور تقویت سطح زبان خود و کسب نمره طی می‌کنند را می‌توان در چند روش بیان نمود.

اکثر داوطلبین دکتر در دانشگاه آزاد، به دلیل مشغله‌های شخصی و کاری، عمدتا زمان کافی برای شرکت در دوره‌های مختلف با اساتید گوناگون و یا استفاده از کتب آموزشی متعدد را نداشته و عملا زمانی برای سعی و خطا کردن در این مسیر ندارند. توصیه ما به این‌ داوطبین، این است که مسیر و روشی که دانشجویان دوره‌های قبل برای رسیدن به نمره قبولی در آزمون EPT را دنبال کرده و از مشاوره و راهنمایی استاد راهنما، در تمامی مراحل مطالعاتی خود استفاده کنند.

روش‌های قبولی در آزمون EPT :

1- ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های مجازی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی

در این روش، دانشجویان با ثبت‌نام و تعیین سطح، در سه سطح، دسته‌بندی شده و در هر سطح نیز مباحث خاصی را مطالعه می‌کنند. مدت زمان هر سطح بین دو الی سه ماه بوده و در پایان هر دوره، امتحان پایان دوره برگزار شده که در صورت کسب نمره حداقل، می‌توانند در سطح بالاتر شرکت کنند. با نظر به مصوبه دانشگاه آزاد، داوطلبینی که موفق به شرکت در این‌ دوره‌ها و همچنین کسب نمره حداقلی شوند، می‌توانند نمره قبولی آزمون نهایی پایان این دوره (انتهای سطح سوم) را به دانشگاه ارائه کرده و دیگر نیازی به شرکت در آزمون EPT نداشته باشند. این دوره، همانطور که بیان شد، دارای زمان مطالعاتی بین ۶ الی ۸ ماه بوده و در صورت عدم کسب نمره در هر سطح، لازم است دانشجو در همان دوره، مجدد ثبت‌نام و شرکت نماید. به علت وابستگی سازمانی و قرارداد بین دانشگاه آزاد، اداره آموزش و مرکز واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی، دوره‌های موصوف نسبت به سایر دوره‌های ارائه شده توسط اساتید با تجربه و حرفه‌ای، دارای سطح نازلی بوده که سبب می‌شود دانشجویان در طولانی مدت، از یادگیری زبان انگلیسی خسته شده و یا از شرکت در دوره‌های آتی انصراف دهند و به روش‌های جایگزین روی بیاورند.

2- استفاده از نمونه سوالات و پاسخ‌های ادوار آزمون EPT در سال‌های اخیر

یکی از مهمترین منابع قبولی در آزمون EPT تحلیل، بررسی و یادگیری نمونه سوالات آزمون EPT به همراه پاسخ تشریحی است. در دوره‌های مختلف و متعدد، شاهد این امر بوده‌ایم که سوالات دوره‌های متوالی، بسیار شبیه و حتی عینا تکرار شده است. دقت داشته باشید که صرف یادگیری سوالات مطرح شده، بدون بررسی و تحلیل دقیق سوالات و یادگیری نکات تکمیلی، ممکن است ریسک عدم کسب نمره قبولی داوطلبین را در جلسه آزمون افزایش دهد، چراکه با وجود اینکه سبک کلی سوالات ثابت و مشابه است، اما در هر دوره حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد سوالات از بخش‌ها و نکات جدید طراحی شده که لازم است داوطلبین برای پاسخگویی به آن سوالات، کاملا بر مباحث مسلط باشند. در نتیجه به منظور کسب نمره حداکثر و قبولی حتمی در آزمون EPT، نیاز است داوطلبین به کلیه مباحث تسلط کافی داشته تا بتوانند به سوالات جدید و نکته‌دار نیز پاسخ دهند.

3- استفاده از دوره‌های آموزشی اساتید با تجربه و تخصصی آزمون EPT

بهترین و به صرفه‌ترین روش به منظور قبولی در آزمون EPT استفاده از تجربه اساتید مطرح و با تجربه در این آزمون بوده که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، یادگیری زبان را کاملا در مسیری مشخص و آسان، برای شما تصویر کرده و با راهنمایی و نقشه راه ارائه شده، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حتی از سطح صفر و پایه، در مدت زمان کمتر از ۶۰ روز، به قبولی در آزمون EPT و با نمره بالا، دست پیدا کنید.

روش های قبولی در آزمون ept

پیشنهاد ما برای قبولی سریع و آسان در آزمون EPT چیست؟

استاد حسین پورفخار از معتبرترین و با سابقه‌ترین اساتید فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی در مقطع دکترا بوده که دارای سابقه تدریس در موسسات آزاد و آموزش عالی مطرح و معتبر شهر تهران و همچنین تاسیس موسسه آموزشی TheEnglishToday را در کارنامه خود دارد. ایشان با بهره‌گیری از روش منحصر به فرد و ابداعی REBT، توانسته‌اند به عنوان پرافتخارترین مدرس آزمون EPT در سطح کشور، تنها در سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۴۰۰ داوطلب آزمون EPT را با روش تدریس فوق العاده و مشاوره و همراهی خود، به نمره قبولی بالای ۶۰ در آزمون EPT برسانند. همچنین ایشان با تالیف کتب آموزشی تخصصی و مهندسی‌شده همچون کتاب ۹۰۰ لغت پرتکرار آزمون EPT (پرفروش ترین کتاب تخصصی واژگان آزمون EPT در سال ۹۹) توانسته‌اند داوطلبین این آزمون را از سردرگمی بین منابع مختلف رها کرده و لذت یادگیری زبان انگلیسی را، حتی در سنین بالا برای دانشجویان گرامی فراهم کنند.

با هماهنگی‌های صورت‌گرفته با استاد پورفخار، مقرر گردید که داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس‌های خصوصی و نیمه گروهی، ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و پس از بررسی و تحلیل پاسخ‌های داوطلبین توسط استاد، برنامه مشخص و ویژه هر داوطلب ارائه گردد. سیر مطالعاتی هر داوطلب شامل مطالعه واژگان پرتکرار در آزمون EPT، مباحث گرامر پرکاربرد و تکرار شونده و همچنین فوت و فن‌های تست‌زنی و روش‌های مدیریت زمان و انرژی در جلسه آزمون می‌باشد. در روزهای منتهی به آزمون نیز با استفاده از سامانه شبیه‌ساز آزمون EPT که توسط مجموعه TheEnglishToday طراحی و توسعه یافته است، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناخته و با مشورت با استاد و رفع اشکالات احتمالی، خود را برای کسب نمره بالا آماده کنید. در تمام این مسیر، می‌توانید از راهنمایی‌ها و مشاوره استاد بهره‌مند شده و از تجربیات ایشان استفاده کنید.

زمان و هزینه کلاس‌های استاد حسین پورفخار

پس از تعیین سطح و ارائه برنامه مطالعاتی ویژه هر داوطلب، به منظور مشخص شدن زمان کلاس‌ها، لازم است با استاد هماهنگی‌های لازم صورت گیرد. طول دوره پیشنهادی استاد برای داوطلبین با سطح پایه و متوسط ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای بوده تا بتوانند مباحث برنامه‌ریزی شده را تکمیل کنند. در پایان دوره مطالعاتی، آزمون‌های دوره‌ای از داوطلبین به‌ عمل آمده تا نقاط قوت و ضعف هر دانشجو مشخص شده و با تمرکز بر نقاط ضعف و همچنین تقویت نقاط قوت، شانس قبولی در اولین آزمون پیش‌رو را به حداکثر برسانیم. به دلیل برنامه فشرده تدریس استاد، لازم است داوطلبین با جدیت کافی در دوره‌ها ثبت‌نام شرکت کرده تا از زمان و هزینه صرف‌شده، حداکثر استفاده و بهره را ببرند. سعی می‌شود زمان کلاس‌ها حتی الامکان با برنامه دانشجویان و داوطلبین گرامی تنظیم گردد.

هزینه دوره‌های آمادگی آزمون EPT با استاد حسین پورفخار بابت ۱۰ جلسه تدریس یک میلیون و پانصد هزار تومان است که به منظور ثبت نهایی زمان کلاس هر داوطلب، هزینه در ابتدای دوره دریافت می‌گردد.

همچنین داوطلبین می‌توانند با شرکت در دوره‌های نیمه گروهی که حداکثر با تعداد نفرات ۱۰ نفر برگزار می‌گردد، نیز مباحث را دنبال کنند. زمان کلاس‌های گروهی در کانال تلگرام به آدرس TheEnglishToday@ اطلاع رسانی خواهد شد. هزینه شرکت در این دوره که در ۱۰ جلسه برگزار می‌شود، ۶۵۰ هزار تومان می‌باشد.

آیا کلاس‌های بصورت حضوری برگزار می‌شود یا غیر حضوری؟

با نظر به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ امنیت مدرس و دانشجو، تمامی دوره‌ها بصورت مجازی و آنلاین برگزار شده و این امکان وجود دارد که ویدیو و صوت جلسات ضبط شده و در اختیار داوطلب قرار گیرد.

آیا شرکت در این دوره تضمینی است؟

همانطور که می‌دانید پروسه آموزش و یادگیری، امری دو سویه است، بدین معنا که نحوه ارائه مطالب و تسلط و تجربه استاد از یک طرف و تلاش، سرعت یادگیری و مرور مطالب از طرف دیگر، به منظور رسیدن به نتیجه مد نظر لازم است. احتمالا هر دانشجویی این نکته را تایید می‌کند که بدون تلاش و کوشش، رسیدن به چنین هدفی، علیرغم تسلط و تجربه بالای استاد، میسر نخواهد بود. در نتیجه، اگر دانشجویان گرامی سه عامل مهم و کلیدی زیر را در کلاس‌ها رعایت کنند، مطمئن باشند که از لحاظ زمان این دوره مطالعاتی و کیفیت ارائه مطالب، با دوره‌ای فوق العاده روبرو خواهند شد:

۱- تمرکز و حضور ذهن در کلاس

۲- مرور مرتب مطالب و تبعیت از برنامه ارائه شده توسط استاد

۳- حل تمارین واگذارشده در زمان مقرر و با تمرکز کافی

اگر این سه عامل در کلاس از طرف داوطلبین رعایت شود، قطعا در زمان کوتاه‌تر و با تسلط بیشتر می‌توانید در آزمون EPT شرکت کرده و نمره بالا کسب کنید.

تجربه کسانی که قبلا در کلاس‌های خصوصی استاد پورفخار شرکت کرده‌اند:

در ادامه می‌توانید بخشی از کارنامه داوطلبین آزمون EPT را که در دوره‌های قبل، با تلاش خودشان و راهنمایی مجموعه ما، توانسته‌اند به نمرات درخشان در آزمون EPT دست پیدا کنند را مشاهده بفرمایید.

جهت هماهنگی با استاد جهت سوالات خود و همچنین مشورت درباره شرکت در دوره‌های آموزشی، به شماره زیر پیام کوتاه ارسال کرده تا بخش پشتیانی در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

جهت هماهنگی با استاد جهت سوالات خود و همچنین مشورت درباره شرکت در دوره‌های آموزشی، به شماره زیر پیام کوتاه ارسال کرده تا بخش پشتیانی در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • جهت کلاس نیمه گروهی لطفا من را راهنمایی فرمایید

    • سلام. برای کلاس نیمه گروهی می بایست از طریق شماره ۰۹۲۲۰۸۳۱۴۵۸ با خود استاد پورفخار هماهنگ نمایید.

  • سلام جناب مهندس . کلاس های خصوصی شما واقعا عالی بود. چون خیلی شسته رفته و مرتب کلاس ها رو برگزار کردید و نکات کامل گفته شد. من تو آزمون مشکل خاصی نداشتم. به خصوص تو بخش گرامر خیلی سوالات رو راحت حل کردم.

  • سلام استاد

    من راضی بودم از کلاس های که با شما داشتم با تکنیک های که به من یاد دادید سرعتم در تست زنی خیلی بهتر شد بخاطر همین موقع امتحان در وقتم صرفه جویی شد.
    همچنین تشکر میکنم از امید و اعتمادی که به شاگرداتون میدید این باعث میشه که اعتماد به نفس بالا بره . با سپاس فراوان از شما

دیدگاهتان را بنویسید