مشاوره رایگان قبولی در آزمون های زبان دکتری ( EPT و MSRT و MHLE)

گرفتن مشاوره از استادی که قبلا با داوطلبان زیادی برخورد داشته است و توانسته است به قبولی تعداد زیادی از دانشجویان شرکت کننده در آزمون های دکتری می تواند برای خیلی از داوطلبان راه قبولی را ساده تر کند. ما به صورت عمده طی این چند سالی که با داوطلبان زیادی مواجه بوده ایم، با سه دسته از داوطلبان بیشتر از بقیه ی حالات برخورد کرده ایم. اگر شما هم خود را مشابه هر یک از این تیپ بندی ها می دانید و یا اینکه با آن ها تفاوت دارید، می توانید با ما تماس بگیرید (از طریق شماره ی ۰۹۲۲۰۸۳۱۴۵۸) تا بتوانیم بهتر به شما راهنمایی کنیم .

داوطلب نوع ۱: یک دسته از داوطلبان آزمون های زبان دکتری (EPT ، MSRT یا MHLE) هستند که نمی دانند چگونه باید در این آزمون ها قبول شوند. در واقع این دسته از دوستان عموما این سوال ها ذهنشان را مشغول کرده است: از کجا باید شروع کنم؟ از کدام منابع برای قبولی در آزمون ها دکتری استفاده کنم؟ آیا با مطالعه ی منابع معرفی شده توسط مرکز زبان EPT می توان در این آزمون قبول شد؟ و سوال های دیگر. این دسته از داوطلبان عموما کسانی هستند که می خواهند برای بار اول شرکت کنند و یا اینکه قبلا یکی دو بار در این آزمون ها شرکت کرده اند اما به صورت جدی برای آن مطالعه ای نداشتند.

داوطلب نوع ۲: دسته دوم آن هایی هستند که تا به حال چندین بار (در حد ۳ الی ۵ بار) در این آزمون ها (EPT ، MSRT یا MHLE )شرکت کرده اند و از منابع اصلی سازمان ای پی تی و بعضا کتاب ها و جزواتی را مطالعه کرده اند و یا حتی در کلاس ها و دوره هایی هم شرکت کرده اند. اما متاسفانه با وجود تمام تلاش هایشان توفیقی نداشته اند و نتوانسته اند در آزمون زبان دکتری مدنظرشان قبول شوند.

داوطلب نوع ۳: دسته سوم آن هایی هستند که دیگر خسته شده اند. این بخش از داوطلبان به تعداد زیادی (بالای ۵ بار) در آزمون های دکتری (EPT ، MSRT یا MHLE) شرکت کرده اند اما هنوز موفق نشده اند. این دوستان بیشتر منابعی که می شناختند را خریداری کرده اند و وقت نسبتا زیادی هم گذاشته اند اما انگار نمی خواهد که اتفاق بیفتد. سوال این داوطلبان از ما این است که چرا نمی توانم در آزمون زبان دکتری قبول شوم ؟

ما می دانیم که یکی دیگر از دغدغه های اصلی داوطلبان شاغل بودن بیشتر آن هاست که همین قضیه باعث دشواری بیشتر می شود و زمان مناسب برای مطالعه فقط در شب ها از ساعت ۶ به بعد و روزهای تعطیل را شامل می شود.

خبر خوب این است که ما با تمام قشر داوطلبان اعم از داوطلبان نوع ا، نوع ۲ و نوع ۳ برخورد داشته ایم و با کمک پروردگار توانسته ایم که بیشتر آن ها را در این راه راهنمایی کنیم و به قبولی در آزمون های زبان دکتری (EPT ، MSRT یا MHLE) برسانیم. ما با دغدغه های داوطلبان را می شناسیم و در این چند سالی که در حوزه ی زبان های دکتری کار کرده ایم، تجربه ی لازم را بدست آورده ایم.

اگر خودتان را جزء یکی از این دسته ها می دانید و احساس می کنید قبل از اقدام برای هر کاری نیاز به یک متخصص دارید تا در این زمینه با او مشورت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را در کمترین زمان بگیرید، می توانید از طریق شماره ی ۰۹۲۲۰۸۳۱۴۵۸ با استاد پورفخار تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

همچنین اگر هر گونه سوالی دارید، می توانید از طریق واتساپ و با کلیک کردن بر روی دکمه ی پایین، از ما بپرسید. (ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما در واتساپ هستیم)