تدریس خصوصی MSRT

استاد پورفخار مدرس کلاس های خصوصی MSRT

سوابق تحصیلی 

کارشناسی مهندسی عمران  ۱۳۹۰ الی ۱۳۹۵

کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش محیط زیست ۱۳۹۵ الی ۱۳۹۸

سوابق تدریس 

۳ سال سابقه تدریس تخصصی آزمون MSRT

تدریس بیش از ۱۳۰۰ ساعت نفر زبان انگلیسی به دانشجویان و داوطلبان آزمون MSRT

مدرس برتر موسسه زبان های خارجی سروش دانش

روش تدریس 

Task-Based Teaching : آموزش زبان انگلیسی به داوطلبین از طریق به چالش کشیدن داوطلب و نگاه متفاوت به سوالات دوره های گذشته آزمون زبان MSRT

افتخارات

موسس مجموعه TheEnglishToday

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه اختصاصی آزمون های زبان دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه داوطلبان آزمون های دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

راه های ارتباطی با مدرس

همراه من در شبکه های اجتماعی

شرایط کلاس‌های خصوصی ام اس ار تی با استاد پورفخار

از اینکه تمایل به شرکت در کلاس های زبان انگلیسی من را دارید بسیار خرسندم.

در اینجا قصد دارم شرایط کلاس و سوالات متداولی که ممکن است برای زبان آموزان پیش بیاید را توضیح بدم.

همانند هر هدف دیگری، یادگیری زبان نیز نیاز به جدیت و برنامه ریزی دارد، پس لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه بفرمایید :

• همانطور که گفته شد مهمترین عامل در سرعت رسیدن به هدف، جدیت و برنامه ریزی است. در نتیجه داشتن نظم در تشکیل جلسات بسیار مهم است که مهمترین قانون کلاس است.

• برای برنامه ریزی دقیق تر و عدم تداخل کلاس ها، لازم است زبان آموزان راس ساعت تعیین شده در کلاس حضور پیدا کنند.

• اگر برای شما هم مانند سایر زبان آموزان این سوال وجود دارد که یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد و یا در چه مدت می‌توان به سطح ایده‌آل برای آزمون رسید، جواب این سوال این است که همه چی به سطح و انگیزه زبان‌آموز بستگی دارد، بطوریکه ممکن است یک نوع سیلابس درسی برای یک نفر یک هفته و برای یک نفر تا دوماه زمان ببرد.

• طبق تجربه، دانشجویانی که با برنامه کلاس به طور منظم و موثر همراه بودند زودتر از آن چیزی که فکر می‌کردند به نتیجه مطلوبشان رسیدند. با توجه به اینکه کلاس ها بصورت خصوصی برگزار می‌گردد، خواهید توانست با راندمان بالاتری نسبت به کلاس‌های متدوال موسسات زبان پیشرفت کرده و گرامر و لغات مورد سوال آزمون‌ها را بین ۲۰ الی ۳۰ ساعت بطور حرفه‌ای فرا بگیرید.

• توصیه اکید من این است که حتی الامکان کلاس‌های بصورت تک نفره برگزار شود ؛ چرا که در صورت نیمه خصوصی بودن کلاس ها، احتمال اینکه سطح دانسته ها و میزان گیرایی همه دانشجویان با هم برابر باشد بسیار کم است و این موضوع در میزان مشارکت و نشاط در سر کلاس فوق العاده موثر است.

مواد آموزشی کلاس‌های خصوصی ام اس ار تی با استاد پورفخار

در کلاس‌های خصوصی ام اس ار تی من از کتاب خاصی استفاده نمی‌شود. جزوه گرامری که بنده گردآوری و تالیف کرده‌‌ام مهمترین و مفیدترین مطالبی هست که از تجربه کلاس‌ها بدست آمده است.

مهمترین نکته در کلاس‌ها، جزوات خلاصه شده و کاربردی و سپس حل تعداد زیاد نمونه سوال برای تثبیت بیشتر است.

پیشنهاد ویژه برای داوطلبان آزمون‌های زبان دکترا این است که جزوه لغتی تهیه شده است که بصورت تضمینی می‌توانید برای همیشه، ترس از لغت‌های انگلیسی را کنار گذاشته و این موضوع را تبدیل به یکی از نقاط قوت خود کنید. می‌توانید توضیحات بیشتر را از قسمت کتاب لغات آزمون دکترا بخوانید.

هزینه کلاس‌ خصوصی MSRT با استاد پورفخار

هزینه کلاس خصوصی آنلاین آمادگی آزمون MSRT با تدریس استاد پورفخار ساعتی ۸۰ هزار تومان می باشد؛ که جلسات در تایم های ۹۰ دقیقه ای و ۱۲۰ دقیقه ای به دلخواه داوطلب برگزار می گردند.

 

بعد از خواندن موارد بالا، درصورتی که تمایل به شرکت در کلاس‌های من را داشتید ، می‌توانید از طریق لینک های شبکه های اجتماعی که در بالای سایت قرار داده شده و یا از طریق واتساپ و تلگرام به صورت مستقیم و از طریق شماره ۰۹۱۲۳۳۵۴۳۷۸ برای رزرو کلاس با بنده هماهنگ بفرمایید. همچنین می توانید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم .

درخواست رزرو وقت برای کلاس خصوصی MSRT با استاد پورفخار

    دیدگاهتان را بنویسید