کلاس MSRT

کلاس های حضوری و فِشُرده آمادگی آزمون MSRT

با مهیا شدن دفتر جدید در یکی از مناطق مرکزی تهران، این امکان فراهم شد تا داوطلبین بتوانند در کلاس های حضوری ام اس ار تی استاد پورفخار شرکت کنند. شرکت در کلاس های حضوری فشرده ویژه داوطلبینی است که فرصت کمی برای آمادگی آزمون داشته و به دلیل مشغله کاری و استفاده نکردن از زبان انگلیسی، دارای پایه ضعیف و یا متوسطی هستند.

مواد آموزشی در کلاس های MSRT

ویژگی بارز کلاس های آمادگی آزمون MSRT ، تمرکز بر روی جدیدترین سوالات آزمونMSRT برگزار شده بوده و متناسب با شرایط و معلومات زبان آموز، سرعت و مطالب دوره قابل تغییر است. به داوطلبین توصیه می‌شود در صورت شاغل بودن و داشتن فرصت اندک برای آمادگی آزمون، بجای مطالعه چندین کتاب و دوره، در یک دوره فشرده ۳ هفته ای الی یک ماهه (متناسب با سطح و پایه زبان آموز، ۲۵ الی ۳۵ ساعت می‌تواند سبب تسلط کامل شما بر مباحث آزمون شود) شرکت کرده و علاوه بر یادگیری مباحث و مطالب مورد نیاز، مهارت مدیریت زمان آزمون را نیز تقویت کنند. واضح است به منظور دست یابی به هدف مورد نظر در این بازه زمانی، داشتن پشتکار و برنامه ریزی در کنار کسب معلومات و مهارت آزمون لازمه این دوره است. به عبارت دیگر، زمانی تاثیر کلاس ام اس ار تی معنا پیدا می‌کند که داوطلب با پشتکار و دقت خود بتواند مباحث مطرح شده توسط مدرس را فرا بگیرد.

کلاس های حضوری MSRT برای چه داوطلبانی مفید است؟

♦ داوطلبانی که زمان بسیار کمی برای آمادگی آزمون دارند.

♦ داوطلبانی که سطح پایینی در زبان انگلیسی دارند.

♦ داوطلبانی که باوجود سطح بالا در زبان انگلیسی نمی‌توانند تست‌ها را پاسخ بدهند.

♦ داوطلبانی که دوست ندارند چندین بار در آزمون MSRT شرکت کنند.

♦ داوطلبانی که دوست ندارند هزینه‌های زیادی برای کلاس‌‌های مختلف صرف کنند.

من موفق به کسب نمره مشروط در آزمون MSRT شده ام، باز هم لازمه در کلاس های ام اس ار تی شرکت کنم؟

همچنین داوطلبینی که در آزمون‌های گذشته، موفق به کسب نمره مشروط شده اند و قصد دارند نمره حداقل ۵۰ را کسب کنند نیز می‌توانند در کلاس های آنلاینMSRT  که ویژه داوطلبینی که با مباحث آشناییت کلی دارند تدوین شده، شرکت کرده و بصورت ویژه بر روی نکات کاربردی، واژگان پرتکرار و مهارت آزمون MSRT تمرکز کنند.

داوطلبین همچنین می‌توانند با هماهنگی با استاد مربوطه جلسات را در محل کار و یا محل مورد نظر خود برگزار کنند.

آدرس موسسه: تهران- تقاطع خیابان فاطمی و خیابان ولیعصر

شماره تماس جهت هماهنگی کلاس ‌های فشرده و حضوری ام اس ار تی: ۰۹۱۲۳۳۵۴۳۷۸

دیدگاهتان را بنویسید