مجموعه آموزشی TheEnglishToday مرجع تخصصی آموزشی در حوزه زبان انگلیسی در همه سطوح از دبیرستان تا دکترا است. دوره‌‌های مختلف آموزشی همچون آموزش گرامر کاربردی کنکور، کتاب واژگان اختصاصی و پرتکرار هر سطح و دوره، دوره‌های آموزشی درک مطلب با تنوعی بی‌نظیر از سوالات سال‌ها و دوره‌های اخیر در وبسایت TheEnglishToday تالیف و تدوین شده و در اختیار داوطلبین قرار گرفته است. مدرسین و اساتید این دوره‌‌ها، دارای تجریه چندین ساله در زمینه آموزش زبان انگلیسی در همه سطوح هستند که باعث شده است بتوانند دوره‌‌‌ها را به گونه ای طراحی و تالیف کنند تا داوطلبین از هر سطح و پایه، بتوانند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین روش به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند.

مجموعه TheEnglishToday با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد رسانه‌ دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد، توانسته است کلیه مجوز‌های رسمی مورد نیاز را برای فعالیت در این حوزه کسب کند.

همواره یکی از اولویت‌های مجموعه TheEnglishToday، تولید و ارائه محتوای مفید و کاربردی برای دانش‌آموزان و دانشجویان، برای تسهیل در کسب نمره و امتیاز مورد نظر آنها در آزمون‌های گوناگون می‌باشد. برای مجموعه ما بسیار مهم است که مخاطبین دوره‌‌های آموزشی، مهارت مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا به ساده‌ترین روش ممکن تکمیل کنند.

مجموعه TheEnglishToday ابتدا در سال ۱۳۹۷ با آموزش دوره جامع گرامر کاربردی آزمون‌‌های زبان دکترا از جمله EPT, MSRT, MHLE و سپس کتاب واژگان اختصاصی آزمون‌های زبان دکترا فعالیت خود را آغاز کرد و در ادامه فعالیت خود توانست تمامی سطوح آزمون‌های زبان انگلیسی از دبیرستان تا دکترا را پوشش دهد. هدف از تولید این دوره‌های آموزشی، ایجاد سهولت دسترسی برای کلیه داوطلبین در کلیه سطوح فارغ از هر سطح و پایه و هر شهر و استان بوده است، بطوریکه داوطلبین در مناطق کم برخوردار نیز بتوانند در محیطی کاملا برابر و به دور از محدودیت‌ها، خود را به طور شایسته برای رسیدن به هدفشان آماده سازند.

بی تردید همراهی شما مخاطبین عزیز سبب شده است که این راه ادامه یابد و با پیشنهادات و انتقادات خود توانسته اید انرژی فوق العاده و روزافزونی را برای تمامی اعضای این مجموعه به ارمغان بیاورید. پس ما را از نظرات ارزشمند خود بهره‌مند ساخته تا بتوانیم دوره‌‌ها را با کیفیتی درخور دانش‌آموزان و دانشجویان ایران عزیزمان تقدیمان کنیم.