کلاس خصوصی MHLE

استاد پورفخار مدرس کلاس های خصوصی MHLE

🔰 سوابق تحصیلی 

کارشناسی مهندسی عمران (۱۳۹۰-۱۳۹۵)

کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران (۱۳۹۵-۱۳۹۸)

پذیرش مقطع دکترا در رشته مهندسی عمران گرایش محیط زیست از دانشگاه Delft هلند و University of Stuttgart آلمان (۲۰۱۹)

🔰 سوابق تدریس 

بیش از ۴ سال سابقه تدریس تخصصی آزمون MHLE

تدریس بیش از ۵۰۰۰ ساعت نفر زبان انگلیسی به دانشجویان و داوطلبان آزمون‌های زبان دکترا (EPT, MSRT, MHLE)

مدرس برتر موسسه زبان های خارجی سروش دانش

🔰 روش تدریس 

بر اساس مدل ابداعی (REBT) Reverse-Engineering-Based Teaching Method

🔰 افتخارات

موسس و مدرس مجموعه (مقطع دکترا) TheEnglishToday

تالیف بیش از سه جلد کتب آموزشی آزمون های زبان دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه داوطلبان آزمون های دکتری (EPT و MSRT و MHLE)

موسس و مدرس مجموعه (مقطع کارشناسی) TESTZABAN

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور سراسری

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور

موسس و مدرس مجموعه (مقطع کارشناسی ارشد) ZabanArshad

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور کارشناسی ارشد

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

موسس و مدرس مجموعه (مقطع دکترا) ZabanPHD

تالیف کتاب ۹۰۰ واژه پرتکرار کنکور دکترا

مدرس دوره ی جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور دکترا

TESTZABAN

کلاس‌های خصوصی و گروهی آزمون MHLEبا استاد حسین پورفخار

همانطور که می‌دانید کسب موفقیت در مرحله کنکور دکترا، مصاحبه و همچنین آزمون‌های زبان در مقطع دکترا همچون MHLE، همگی وابسته به مهارت داوطلب در زبان انگلیسی بوده و تسلط بر زبان انگلیسی، قبل از این مراحل می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری و برگ برنده در قبولی شما در این مقطع تحصیلی، محسوب شود.

آزمون MHLE نسبت به سایر آزمون‌های زبان همچون (کنکور کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکترا) دارای تعداد سوال بیشتر و همچنین سطح بالاتری از سوالات است. از نظر تعداد سوالات، آزمون MHLE چهار برابر بیشتر از کنکورهای ذکر شده (۱۰۰ سوال)، سوال به زبان انگلیسی داشته و از لحاظ کیفیت و سختی آزمون نیز، لازم است تسلط بالایی بر مباحث گرامر، دایره واژگان و مهمتر از همه مهارت شنیداری (Listening) داشته باشیم.

یادگیری زبان انگلیسی در چنین سطحی در موسسات ترمیک، در این سطح، معمولا بین ۲ الی ۳ سال زمان نیاز دارد که البته سبب فراگیری و تقویت زبان عمومی شده ولی بطور مشخص، نیاز داوطلبین را در کسب نمره قبولی در آزمون MHLE و یا سایر آزمون‌های تستی، برآورده نخواهد کرد. همچنین در مورد کتب واژگان مطرح و معروف همچون کتاب ۵۰۴ و یا ۱۱۰۰ واژه نیز این نکته نیز وجود دارد، چرا که این کتاب‌ها، کتب عمومی هستند و متناسب و مناسب آزمون MHLE طراحی و تدوین نشده‌اند.

روش‌های متداولی که داوطلبین آزمون MHLE به منظور تقویت سطح زبان خود و کسب نمره طی می‌کنند را می‌توان در چند روش بیان نمود.

اکثر داوطلبین دکتر در دانشگاه آزاد، به دلیل مشغله‌های شخصی و کاری، عمدتا زمان کافی برای شرکت در دوره‌های مختلف با اساتید گوناگون و یا استفاده از کتب آموزشی متعدد را نداشته و عملا زمانی برای سعی و خطا کردن در این مسیر ندارند. توصیه ما به این‌ داوطبین، این است که مسیر و روشی که دانشجویان دوره‌های قبل برای رسیدن به نمره قبولی در آزمون MHLE  را دنبال کرده و از مشاوره و راهنمایی استاد راهنما، در تمامی مراحل مطالعاتی خود استفاده کنند.

روش‌های قبولی در آزمون MHLE :

1- استفاده از منابع توصیه شده توسط وزارت بهداشت

در بین منابع مختلف معرفی‌شده جهت قبولی آزمون MHLE، کتب آموزشی همچون LONGMAN, GRAMMAR IN USE, 504 WORDS, ESSENTIAL VOCAB FOR TOEFL و . . . به چشم می‌خورد. این کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی، کتب معروف و مناسبی برای تقویت دایره واژگان و گرامر بطور عمومی هستند اما دانشجویان و داوطلبینی که قصد دارند در آزمون MHLE شرکت و نمره بالا کسب کنند، این کتاب‌ها (بر اساس تجربه دانشجویان دوره‌های قبل) نمی‌تواند بطور مناسب داوطلبین را با روش‌های تست‌زنی، ترجمه سریع متون و یا روش‌های مدیریت زمان و انرژی در آزمون MHLE آماده سازد. در نتیجه لازم است به منظور صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دانشجویان روی مجموعه‌های آموزشی تمرکز کنند که به طور خاص برای قبولی و کسب نمره حداکثری در آزمون MHLE طراحی شده است.

2- استفاده از نمونه سوالات و پاسخ‌های ادوار آزمون MHLE در سال‌های اخیر

یکی از مهمترین منابع قبولی در آزمون MHLE تحلیل، بررسی و یادگیری نمونه سوالات آزمون MHLE به همراه پاسخ تشریحی است. در دوره‌های مختلف و متعدد، شاهد این امر بوده‌ایم که سوالات دوره‌های متوالی، بسیار شبیه و حتی عینا تکرار شده است. دقت داشته باشید که صرف یادگیری سوالات مطرح شده، بدون بررسی و تحلیل دقیق سوالات و یادگیری نکات تکمیلی، ممکن است ریسک عدم کسب نمره قبولی داوطلبین را در جلسه آزمون افزایش دهد، چراکه با وجود اینکه سبک کلی سوالات ثابت و مشابه است، اما در هر دوره حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد سوالات از بخش‌ها و نکات جدید طراحی شده که لازم است داوطلبین برای پاسخگویی به آن سوالات، کاملا بر مباحث مسلط باشند. در نتیجه به منظور کسب نمره حداکثر و قبولی حتمی در آزمون MHLE، نیاز است داوطلبین به کلیه مباحث تسلط کافی داشته تا بتوانند به سوالات جدید و نکته‌دار نیز پاسخ دهند.

3- استفاده از دوره‌های آموزشی اساتید با تجربه و تخصصی آزمون MHLE

بهترین و به صرفه‌ترین روش به منظور قبولی در آزمون MHLE استفاده از تجربه اساتید مطرح و با تجربه در این آزمون بوده که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، یادگیری زبان را کاملا در مسیری مشخص و آسان، برای شما تصویر کرده و با راهنمایی و نقشه راه ارائه شده، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حتی از سطح صفر و پایه، در مدت زمان کمتر از ۶۰ روز، به قبولی در آزمون MHLE و با نمره بالا، دست پیدا کنید.

 

روش های قبولی در آزمون MHLE

پیشنهاد ما برای قبولی سریع و آسان در آزمون MHLE چیست؟

استاد حسین پورفخار از معتبرترین و با سابقه‌ترین اساتید فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی در مقطع دکترا بوده که دارای سابقه تدریس در موسسات آزاد و آموزش عالی مطرح و معتبر شهر تهران و همچنین تاسیس موسسه آموزشی TheEnglishToday را در کارنامه خود دارد. ایشان با بهره‌گیری از روش منحصر به فرد و ابداعی REBT، توانسته‌اند به عنوان پرافتخارترین مدرس آزمون MHLE در سطح کشور، تنها در سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۲۰۰ داوطلب آزمون MHLE را با روش تدریس فوق العاده و مشاوره و همراهی خود، به نمره قبولی بالای ۶۰ در آزمون MHLE برسانند. همچنین ایشان با تالیف کتب آموزشی تخصصی و مهندسی‌شده همچون کتاب ۹۰۰ لغت پرتکرار آزمون MHLE (پرفروش ترین کتاب تخصصی واژگان آزمون MHLE در سال ۹۹) توانسته‌اند داوطلبین این آزمون را از سردرگمی بین منابع مختلف رها کرده و لذت یادگیری زبان انگلیسی را، حتی در سنین بالا برای دانشجویان گرامی فراهم کنند.

با هماهنگی‌های صورت‌گرفته با استاد پورفخار، مقرر گردید که داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس‌های خصوصی و نیمه گروهی، ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و پس از بررسی و تحلیل پاسخ‌های داوطلبین توسط استاد، برنامه مشخص و ویژه هر داوطلب ارائه گردد. سیر مطالعاتی هر داوطلب شامل مطالعه واژگان پرتکرار در آزمون MHLE، مباحث گرامر پرکاربرد و تکرار شونده و همچنین فوت و فن‌های تست‌زنی و روش‌های مدیریت زمان و انرژی در جلسه آزمون می‌باشد. در روزهای منتهی به آزمون نیز با استفاده از سامانه شبیه‌ساز آزمون MHLE که توسط مجموعه TheEnglishToday طراحی و توسعه یافته است، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناخته و با مشورت با استاد و رفع اشکالات احتمالی، خود را برای کسب نمره بالا آماده کنید. در تمام این مسیر، می‌توانید از راهنمایی‌ها و مشاوره استاد بهره‌مند شده و از تجربیات ایشان استفاده کنید.

زمان و هزینه کلاس‌های استاد حسین پورفخار

پس از تعیین سطح و ارائه برنامه مطالعاتی ویژه هر داوطلب، به منظور مشخص شدن زمان کلاس‌ها، لازم است با استاد هماهنگی‌های لازم صورت گیرد. طول دوره پیشنهادی استاد برای داوطلبین با سطح پایه و متوسط ۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای بوده تا بتوانند مباحث برنامه‌ریزی شده را تکمیل کنند. در پایان دوره مطالعاتی، آزمون‌های دوره‌ای از داوطلبین به‌ عمل آمده تا نقاط قوت و ضعف هر دانشجو مشخص شده و با تمرکز بر نقاط ضعف و همچنین تقویت نقاط قوت، شانس قبولی در اولین آزمون پیش‌رو را به حداکثر برسانیم. به دلیل برنامه فشرده تدریس استاد، لازم است داوطلبین با جدیت کافی در دوره‌ها ثبت‌نام شرکت کرده تا از زمان و هزینه صرف‌شده، حداکثر استفاده و بهره را ببرند. سعی می‌شود زمان کلاس‌ها حتی الامکان با برنامه دانشجویان و داوطلبین گرامی تنظیم گردد.

هزینه دوره‌های آمادگی آزمون MHLE با استاد حسین پورفخار بابت ۱۵ جلسه تدریس دو میلیون تومان است که به منظور ثبت نهایی زمان کلاس هر داوطلب، هزینه در ابتدای دوره دریافت می‌گردد.

همچنین داوطلبین می‌توانند با شرکت در دوره‌های نیمه گروهی که حداکثر با تعداد نفرات ۱۰ نفر برگزار می‌گردد، نیز مباحث را دنبال کنند. زمان کلاس‌های گروهی در کانال تلگرام به آدرس @TheEnglishToday اطلاع رسانی خواهد شد. هزینه شرکت در این دوره که در ۱۵ جلسه برگزار می‌شود، ۸۰۰ هزار تومان می‌باشد.

آیا کلاس‌های بصورت حضوری برگزار می‌شود یا غیر حضوری؟

با نظر به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ امنیت مدرس و دانشجو، تمامی دوره‌ها بصورت مجازی و آنلاین برگزار شده و این امکان وجود دارد که ویدیو و صوت جلسات ضبط شده و در اختیار داوطلب قرار گیرد.

آیا شرکت در این دوره تضمینی است؟

همانطور که می‌دانید پروسه آموزش و یادگیری، امری دو سویه است، بدین معنا که نحوه ارائه مطالب و تسلط و تجربه استاد از یک طرف و تلاش، سرعت یادگیری و مرور مطالب از طرف دیگر، به منظور رسیدن به نتیجه مد نظر لازم است. احتمالا هر دانشجویی این نکته را تایید می‌کند که بدون تلاش و کوشش، رسیدن به چنین هدفی، علیرغم تسلط و تجربه بالای استاد، میسر نخواهد بود. در نتیجه، اگر دانشجویان گرامی سه عامل مهم و کلیدی زیر را در کلاس‌ها رعایت کنند، مطمئن باشند که از لحاظ زمان این دوره مطالعاتی و کیفیت ارائه مطالب، با دوره‌ای فوق العاده روبرو خواهند شد:

۱- تمرکز و حضور ذهن در کلاس

۲- مرور مرتب مطالب و تبعیت از برنامه ارائه شده توسط استاد

۳- حل تمارین واگذارشده در زمان مقرر و با تمرکز کافی

اگر این سه عامل در کلاس از طرف داوطلبین رعایت شود، قطعا در زمان کوتاه‌تر و با تسلط بیشتر می‌توانید در آزمون MHLE شرکت کرده و نمره بالا کسب کنید.

جهت هماهنگی با استاد جهت سوالات خود و همچنین مشورت درباره شرکت در دوره‌های آموزشی، به شماره زیر پیام کوتاه ارسال کرده تا بخش پشتیانی در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

جهت هماهنگی با استاد جهت سوالات خود و همچنین مشورت درباره شرکت در دوره‌های آموزشی، به شماره زیر پیام کوتاه ارسال کرده تا بخش پشتیانی در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام و احترام . نمره من ۷۸۰ شد ولی وقت زیادی برای مطالعه نداشتم . حیف که یکم دیر با شما آشنا شدم وگرنه با یک هفته وقت بیشتر میشد به نمره ی بالاتری برسم

  • سلام. استاد،به کمک کلاس های شما تونستم این دفعه دیگه موفق بشم. خیلی از مطالبتون فلوچارتی و طبقه بندی بود که مشابهش تو آزمون زیاد دیدم.
    خدا بهتون خیر عطا کنه 🌸🌸🌸

دیدگاهتان را بنویسید