متاسفانه بسیاری از داوطلبان آزمون MHLE با استفاده از روش‌های غیراصولی مانند کدینگ و مطالعه جزوه های اینترنتی و تلگرامی و … می خواهند راه قبولی را یک شبِ طی کنند.

داوطلبان گرامی باید بدانند که آزمون ام اچ ال ای نه آنقدر سخت است که شما برای قبولی در آن نیاز به منابع متعدد و سپردی کردن ساعت ها مطالعه داشته باشید، و آنقدر ساده که با مطالعه چند نکته ساده موفق به قبولی در این آزمون شوید. بنابراین باید از روش های اصولی برای قبولی در آزمون استفاده نمایید.

نگران چیزی هم نباشید، زیرا ما این مسیر را با داوطلبان زیادی طی کرده ایم و با مشکلات و چالش های آن به خوبی آشنایی داریم.

دوره آمادگی MHLE | بسته تضمینی قبولی در آزمون MHLE

این دوره آمادگی آزمون MHLE ، برای چه کسانی توصیه می شود ؟

✔ زمان کمی برای مطالعه دارم !
✔ از صبح تا شب سر کارم !
✔ سطح پایینی در زبان انگلیسی دارم !
✔ می خواهم با کمترین هزینه ممکن به جواب برسم !
✔ می خواهم زودتر در آزمون قبول بشم !
✔ با اینکه سطح خوبی در زبان انگلیسی دارم، نمی تونم به سوالات درست جواب بدهم !
✔ من در کلاس های مختلف شرکت کرده ام، ولی نکات ریزه کاری رو نگفتند !
✔ من تا حالا تمام منابع را مطالعه کرده ام، ولی باز تو حل سوالات مشکل دارم !

این بسته تضمینی قبولی در آزمون MHLE شامل چه مواردی است ؟

دوره آمادگی آزمون MHLE به طور کامل تمام مباحثی که در این آزمون مورد سوال قرار می گیرند را پوشش می دهد. همان طور که می دانید آزمون ام اچ ال ای شامل بخش های شنیداری (۳۰ سوال) ، واژگان (۲۰ سوال) ، گرامر (۲۰ سوال) ، درک مطلب و کلوز تست (۳۰ سوال) می باشد.

پس ما در مجموعه TheEnglishToday سعی کردیم تا با پوشش دادن تمامی این موارد،پاسخگوی نیاز داوطلبان به منابع اصولی و با کیفیت باشیم. همچنین با در نظر گرفتن چند مدل برنامه ریزی، به داوطلبان جدیدی که تازه می خواهند در این راه قدم بردارند کمک کنیم؛ تا مانند سایر داوطلبانی که قبلا همراه ما با داشتن برنامه ریزی خاص خودشان این راه را طی کنند، مسیر قبولی را به سادگی پشت سر گذارند.

آمادگی جهت بخش سوالات واژگان آزمون MHLE

شما برای پاسخ دادن به سوالات آزمون ام اچ ال ای اعم از سوالات واژگان، سوالات گرامر، سوالات ریدینگ و کلوزتست به دانش لغتی بالایی نیاز دارید. مهمترین منابع انگلیسی کتاب های ۵۰۴ واژه، لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز هستند.

اما مشکل اصلی این منابع حجم زیاد لغات برای حفظ کردن است که هم وقت زیادی را از داوطلبان می گیرد و هم تعداد بسیاری از این لغات اصلا در هیچ کدام از آزمون ها تا حالا نیامده است و نخواهد آمد. حالا چه باید کرد؟

خوشبختانه مجموعه ما با درک این مشکل، اقدام به جمع آوری لغات پرتکرار آزمون های گذشته MHLE کردند. بدین صورت که با کنار هم قرار دادن سوالات آزمون های MHLE از فروردین سال ۹۵ تا دوره ی اخیر در سال ۹۸ و بیرون کشیدن لغات مهم این آزمون ها که در هر آزمون در حال تکرار است، به مجموعه ای ۹۰۰ تایی از لغات پرتکرار آزمون MHLE رسیدیم.

لغت MHLE

ویژگی های متمایز کننده این کتاب لغات نسبت به سایر کتاب ها :

✔ تشابه بیش از ۹۵ درصدی لغات این کتاب با آزمون های سال ۹۸ (فقط با مطالعه ۹۰۰ لغت ، نه هزاران لغت)

✔ دیگر نیاز به مطالعه کتاب های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژه و لغات ضروری تافل برای قبولی در این آزمون نیست !

✔ ترتیب بندی شدن لغات در سه سطح ساده، متوسط و سخت هرکدام شامل ۳۰۰ لغت

✔ نتیجه ی آنالیز بیش از ۶۰ هزار لغت در این آزمون ها

✔ شما با مطالعه ۳۰۰ لغت اول، تسلط بر ۵۰ درصد لغات آزمون ام اچ ال ای خواهید داشت !

چقدر زمان برای مطالعه این کتاب نیاز دارم ؟

برای مطالعه این ۹۰۰ لغت و تسلط بر آن به حدودا ۱۴ ساعت زمان نیاز دارید که یعنی اگر فقط روزانه ۱ ساعت وقت بگذارید، می توانید بر ۸۶ درصد لغات آزمون ام اچ ال ای در ۲ هفته مسلط شوید. بعد از آن می توانید با حل بخش واژگان نمونه سوالات آزمون mhle دوره های گذشته، خیال خودتان را از بابت پاسخ گویی به بخش واژگان راحت کنید.

آمادگی جهت بخش گرامر آزمون MHLE

گرامر زبان انگلیسی، همواره یکی از چالش‌های مهم دانشجویان و داوطلبان در کلیه مقاطع تحصیلی از دبیرستان تا مقطع دکترا بوده است که به دلیل نیاز به تفکر و منطق، داوطلبین همیشه از آن فراری بوده اند.

اما مجموعه ی ما با فراهم کردن یک دوره ی کامل ویدیویی که در هفت فصل به صورت کامل صفر تا صد گرامر آزمون زبان ام اچ ال ای در آن آموزش داده شده است، این مشکل را حل کرده است. علاوه بر آن با حل تست های گرامر ۲ سال اخیر این آزمون به تفکیک هر فصل و در انتهای هر فصل به طور جداگانه، دانشجو به روش های پاسخ گویی به سوالات گرامر مسلط شده و تکنیک های جواب دادن به سوالات آزمون را از یک مدرس با‌تجربه در این حوزه می آموزید.

دوره جامع گرامر زبان انگلیسی بر اساس سوالات آزمون زبان دکترا (EPT, MSRT, MHLE) به همراه آموزش واژگان پرتکرار، فن ترجمه و مدیریت زمان

ویژگی های متمایز کننده این دوره گرامر نسبت به سایر دوره ها و کتاب های آموزشی :

✔ حجم کم مطالب دوره : شامل ۱۳ ساعت ویدیو آموزش کامل گرامر MHLE + حل تست های ۲ سال اخیر آزمون های ام اچ ال ای

✔ جامع بودن دوره در کنار حجم کم : این دوره ویدیویی ۱۰۰ درصد مباحث گرامری آزمون MHLE را پوشش می دهد.

چقدر زمان برای مشاهده و مسلط شدن به مباحث گرامری زمان نیاز دارید‌؟

برای مشاهده ویدیو‌ها + یادداشت برداری کردن + حل و تحلیل کردن سوالات آزمون های ۲ سال اخیر به همراه تدریس استاد، به حدودا ۴۲ ساعت زمان نیاز دارید. یعنی اگر روزی فقط ۲ ساعت وقت بگذارید، در ۳ هفته می توانید به طور کامل به گرامر آزمون MHLE مسلط شوید. در صورتی که نیاز به حل سوال داشتید، می توانید پاسخ تشریحی سوالات گرامر MHLE دوره های گذشته را در کانال تلگرام TheEnglishToday حل کنید.

آمادگی جهت بخش شنیداری آزمون MHLE

دوره آموزش تقویت مهارت شنیداری (Listening) آزمون ام اچ ال ای، با بررسی سوالات آزمون‌های MHLE  دوره های گذشته، به گونه ای تدوین شده است تا داوطلبان بتوانند تمام نمونه سوالات مطرح شده در چندین دوره اخیر را در یک مجموعه منسجم مطالعه کنند. دقت کنید که بخش سوالات شنیداری در این آزمون، دارای ۳۰ نمره بوده (حدود یک سوم نمره کل) و در نتیجه آمادگی برای این بخش می‌تواند نمره شما را به راحتی به نمره قبولی نزدیک کند.

سوالات شنیداری آزمون msrt mhle

ویژگی های متمایز کننده این دوره شنیداری نسبت به سایر دوره ها و کتاب های آموزشی :

✔ نمونه سوالات کامل به همراه پاسخ : محتوای هر فایل شامل فایل صوتی، سوالات تستی و همچنین پاسخنامه و متن کامل فایل صوتی می‌باشد

✔ صرفه جویی در وقت : این دوره شامل ۳۰ نمونه سوال بوده که با مطالعه آن ها به سطح بالایی برای پاسخگویی به سوالات می رسید

چقدر زمان برای مشاهده و مسلط شدن به مباحث شنیداری زمان نیاز دارید‌؟

برای گوش دادن کامل تک تک فایل های صوتی و همچنین با صبر و حوصله پاسخ دادن به سوالات تستی و در انتها مطالعه ی کامل پاسخنامه ی تشریحی سوالات، به حدود ۱ ساعت زمان به طور متوسط برای هر فایل صوتی احتیاج دارید. با توجه به اینکه ۳۰ فایل صوتی را می بایست مطالعه نمایید، با ۳۰ ساعت زمان گذاشتن می توانید به حد خوبی در این زمینه برسید .

شرکت در کلاس های آنلاین رفع اشکال شب امتحان

حالا که به تمام بخش های آزمون تسلط پیدا کرده اید و احتمالا از بخش های لغت، گرامر، درک مطلب و کلوزتست  آزمون های ام اچ ال ای سال های پیش سوالاتی حل کرده اید، ممکن است که در بخش هایی مشکل داشته باشید و یا اینکه نیاز به مرور و جمع بندی آزمون داشته باشید.

ما برای رفع اشکالات داوطلبان و یاد دادن مهارت ها و تکنیک هایی برای کسانی که دیگر فرصت زیادی برای مطالعه ندارند، کلاس های آنلاینی چند روز مانده به هر آزمون برقرار می کنیم.

کلاس آنلاین MHLE

ویژگی های متمایز کننده کلاس های آنلاین استاد پورفخار :

✔ مرور گرامر و حل سوالات مهم و پرتکرار چند دوره ی اخیر

✔ آموزش تکنیک ها و ترفندهایی که سرجلسه آزمون حتما به کمکتان خواهد آمد

✔ امکان پرسش و پاسخ در ابتدا و انتهای کلاس

نحوه ی برگزاری این کلاس ها و چگونگی ثبت نام در کلاس های آنلاین ام اچ ال ای ؟

کلاس های آنلاین ام اچ ال ای در هفته ی منتهی به هر آزمون برگزار خواهد شد و در سه جلسه ۱٫۵ تا ۲ ساعته به مرور نکات گرامری ، حل سوالات مهم و نکته دار چند دوره ی اخیر و بیان نکات و ترفندهای شب امتحانی به همراه امکان پرسش و پاسخ در وبینار برگزار می شود.

برای ثبت نام در کلاس ها و مشاهده ی تقویم برگزاری آن ها و همچنین دریافت رایگان فیلم یک جلسه از کلاس های آنلاین دوره های گذشته برگزار شده، می تونید روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید