کلاس خصوصی EPT

کلاس EPT

کلاس فشرده و خصوصی ای پی تی

به دلیل استقبال شما داوطلبین از دوره آنلاین EPT، این فرصت فراهم شد تا بیش از پیش بتوانیم در راه قبولی آزمون ای پی تی، شما داوطلبین گرامی را همراهی کنیم. با مهیا شدن دفتر جدید در یکی از مناطق مرکزی تهران، این امکان فراهم شد تا داوطلبین بتوانند در کلاس های حضوری شرکت کرده و دوره آمادگی آزمون ای پی تی را بصورت خصوصی فرا بگیرند. شرکت در کلاس های خصوصی ویژه داوطلبینی است که فرصت کمی برای آمادگی آزمون داشته و به دلیل مشغله کاری و استفاده نکردن از زبان انگلیسی ، دارای پایه ضعیف و یا متوسطی هستند.

ویژگی بارز کلاس آمادگی آزمون EPT، تمرکز بر روی جدیدترین سوالات آزمون EPT برگزار شده بوده و متناسب با شرایط و معلومات زبان آموز، سرعت و مطالب دوره قابل تغییر است. به داوطلبین توصیه می‌شود در صورت شاغل بودن و داشتن فرصت اندک برای آمادگی آزمون، بجای مطالعه چندین کتاب و دوره، در یک دوره فشرده ۳ هفته ای الی یک ماهه (متناسب با سطح و پایه زبان آموز، ۲۵ الی ۳۵ ساعت می‌تواند سبب تسلط کامل شما بر مباحث آزمون شود) شرکت کرده و علاوه بر یادگیری مباحث و مطالب مورد نیاز، مهارت مدیریت زمان آزمون را نیز تقویت کنند. واضح است به منظور دست یابی به هدف مورد نظر در این بازه زمانی، داشتن پشتکار و برنامه ریزی در کنار کسب معلومات و مهارت آزمون لازمه این دوره است. به عبارت دیگر، زمانی قبولی تضمینی ای پی تی معنا پیدا می‌کند که داوطلب با پشتکار و دقت خود بتواند مباحث مطرح شده توسط مدرس فرا بگیرد.

این امکان برای داوطلبینی که امکان شرکت در کلاس آمادگی آزمون EPT بصورت حضوری را در تهران ندارند نیز وجود دارد که می‌توانند از طریق اینترنت، اقدام به برگزاری کلاس خصوصی بصورت آنلاین نمایند.

همچنین داوطلبینی که در آزمون‌های گذشته، موفق به کسب نمره مشروط شده اند و قصد دارند نمره حداقل ۵۰ را کسب کنند نیز می‌تواند در کلاس نکته و تست که ویژه داوطلبینی که با مباحث آشناییت کلی دارند تدوین شده، شرکت کرده و بصورت ویژه بر روی نکات کاربردی، واژگان پرتکرار و مهارت آزمون EPT در مدت زمان حدود ۱۰ الی ۱۵ ساعته تمرکز کنند.

داوطلبین همچنین می‌توانند با هماهنگی با استاد مربوطه جلسات را در محل کار و یا محل مورد نظر خود برگزار کنند.

آدرس موسسه: تهران- تقاطع خیابان فاطمی و خیابان ولیعصر

شماره تماس جهت هماهنگی کلاس ‌های فشرده و خصوصی: ۰۹۱۲۳۳۵۴۳۷۸