کلاس خصوصی MHLE

کلاس های حضوری و فِشُرده آمادگی آزمون MHLE

با مهیا شدن دفتر جدید در یکی از مناطق مرکزی تهران، این امکان فراهم شد تا داوطلبین بتوانند در کلاس های حضوری ام اچ ال ای استاد پورفخار شرکت کنند. شرکت در کلاس های حضوری فشرده ویژه داوطلبینی است که فرصت کمی برای آمادگی آزمون داشته و به دلیل مشغله کاری و استفاده نکردن از زبان انگلیسی، دارای پایه ضعیف و یا متوسطی هستند.

مواد آموزشی در کلاس های MHLE

ویژگی بارز کلاس های آمادگی آزمون MHLE ، تمرکز بر روی جدیدترین سوالات آزمون MHLE برگزار شده بوده و متناسب با شرایط و معلومات زبان آموز، سرعت و مطالب دوره قابل تغییر است. به داوطلبین توصیه می‌شود در صورت شاغل بودن و داشتن فرصت اندک برای آمادگی آزمون، بجای مطالعه چندین کتاب و دوره، در یک دوره فشرده ۳ هفته ای الی یک ماهه (متناسب با سطح و پایه زبان آموز، ۲۵ الی ۳۵ ساعت می‌تواند سبب تسلط کامل شما بر مباحث آزمون شود) شرکت کرده و علاوه بر یادگیری مباحث و مطالب مورد نیاز، مهارت مدیریت زمان آزمون را نیز تقویت کنند. واضح است به منظور دست یابی به هدف مورد نظر در این بازه زمانی، داشتن پشتکار و برنامه ریزی در کنار کسب معلومات و مهارت آزمون لازمه این دوره است. به عبارت دیگر، زمانی تاثیر کلاس ام اچ ال ای معنا پیدا می‌کند که داوطلب با پشتکار و دقت خود بتواند مباحث مطرح شده توسط مدرس را فرا بگیرد.

کلاس های حضوری MHLE برای چه داوطلبانی مفید است؟

♦ داوطلبانی که زمان بسیار کمی برای آمادگی آزمون دارند.

♦ داوطلبانی که سطح پایینی در زبان انگلیسی دارند.

♦ داوطلبانی که باوجود سطح بالا در زبان انگلیسی نمی‌توانند تست‌ها را پاسخ بدهند.

♦ داوطلبانی که دوست ندارند چندین بار در آزمون MHLE شرکت کنند.

♦ داوطلبانی که دوست ندارند هزینه‌های زیادی برای کلاس‌‌های مختلف صرف کنند.

من موفق به کسب نمره مشروط در آزمون MHLE شده ام، باز هم لازمه در کلاس های MHLE شرکت کنم؟

همچنین داوطلبینی که در آزمون‌های گذشته، موفق به کسب نمره مشروط شده اند و قصد دارند نمره حداقل ۵۰ را کسب کنند نیز می‌توانند در کلاس های آنلاین MHLE  که ویژه داوطلبینی که با مباحث آشناییت کلی دارند تدوین شده، شرکت کرده و بصورت ویژه بر روی نکات کاربردی، واژگان پرتکرار و مهارت آزمون MHLE تمرکز کنند.

داوطلبین همچنین می‌توانند با هماهنگی با استاد مربوطه جلسات را در محل کار و یا محل مورد نظر خود برگزار کنند.

آدرس موسسه: تهران- تقاطع خیابان فاطمی و خیابان ولیعصر

شماره تماس جهت هماهنگی کلاس ‌های فشرده و حضوری ام اچ ال ای: ۰۹۱۲۳۳۵۴۳۷۸

دیدگاهتان را بنویسید